Ibilbidea:
9:15 DIMA
9:30 IGORRE
10:00 ZORNOTZA udaletxe aurrean
10:45 URTEERA ZORNOTZAN
11:15 BILBON (BEGOÑAko Basilika)
12:00 San Anton, Erribera Merkatua, Plaza Barria, Ipar Kutxa, Udaletxea, BBVA, Corte Ingles, BBK.
13:45 BIZKAIKO FORU ALDUNDIA
17:00 GUGGENHEIN museoa,
18:00 SANTIAGO ELEIZA, ZAZPI KALEAK
20:30 BEDIA Musika Eskolako umeekaz
20:45 ARTEA Musika Eskolako umeekaz
21:00 ZEANURI Musika Eskolako umeekaz
21:15AREATZA Musika Eskolako umeekaz